Duvar Tipi Sıva Püskürtme Küreği Hortumsuz Sıva Püskürtme Küreği

Zenon panel yüzey doldurma ve elek teli altını doldurmada hayli başarılı sonuçlar alınmaktadır. Çesan çelik hasır veya duvar yapılarda derinlemesine nüfuz için etkilidir. Çelik hasır arkasını sıva ile doldurmak duvar yapılarında hayli zor iştir. Jet Sıva Püskürtme Makinesi ile artık bu iş sorun olmaktan çıkmıştır.
Üretici: JETSIVA
876,00 ₺
793,33 ₺

Zenon panel yüzey doldurma ve elek teli altını doldurmada hayli başarılı sonuçlar alınmaktadır. Çesan çelik hasır veya duvar yapılarda derinlemesine nüfuz için etkilidir. Çelik hasır arkasını sıva ile doldurmak duvar yapılarında hayli zor iştir. Jet Sıva Püskürtme Makinesi ile artık bu iş sorun olmaktan çıkmıştır.

Sıva Harcı Hazırlanması: Son zamanlarda kum ve çümento ile sıva harcı hazırlanıyor. Ancak sıva yüzeyinin daha düzgün ve esneklik kazandırılması için kireç de katılmaktadır. Kireç ilave edilerek sıva harcı krem rengi ve daha esnek hâle gelir. Kurutulduktan sonra kırılmaya daha az eğilimli olur.


 • Yaşam boyu kullanım için paslanmaz çelik hazneye sahiptir.
 • Ergonomik tasarım ile kolay kullanım sağlar.
 • Yedek modüller ile çok fonksyonlu kullanım imkânı sunar.
 • Daha hızlı ve kolay sıva yapılmasını sağlayan el aletidir.
 • Sıva pompalarına nazaran masrafsızdır. Helezon ve bakım masrafları yoktur.
 • Elinizde var olan kompresörünüzün kapasitesine uygun hava tüketimi ayarlanabilir
 • (Körleme civatası)


HANGİ MALZEMELERİ PÜSKÜRTÜR?

 • Kum - Çimento karışımlarını 0,1 - 6 mm çapta kum tanecikleri.
 • Alçı.
 • Elyaflı toz grubu sıva malzemeleri.
 • Çimento, kireç karışımlı harç.
 • Kil ve Çamur sıvalar.
 • Tuğla fabrikalarında özel karışımlı çamur sıva püskürtülür.


EL ALETLERİ KULLANIM KURALLARI

Çalışma sahalarında meydana gelen iş kazaları, çalışanların sakatlanmalarına hatta ölümlerine yol açtıkları gibi, büyük ölçüde işgücü ve zaman kaybına da neden olmaktadır. Bu sebeple, iş kazalarının insani boyutu da önem taşımaktadır. Güvenli çalışmanın sağlanması işletmelerin başarısında şüphesiz önemli bir faktördür. Siz kullanıcıların amacı iş kazalarına yol açabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmak ve bu kazaları önlemektir.

Gerçekleşen iş kazalarının büyük çoğunluğu çalışanların kendilerine aşırı güven duyarak dikkatsiz davranışlarda bulundurmalarından, kullandıkları ürünleri doğru ve yerinde kullanmamaktan ve kişisel koruyucu tedbir almamaktan kaynaklanmaktadır. Çalışanların kişisel koruyucu araçlarının önemini anlaması ve özellikle el aletlerini doğru ve etkin kullanımını alışkanlık haline hetirmesi, iş kazalarını en alt seviyeye indirecektir.

Jet Sıva El Aletleri, işinizi daha da kolaylaştırmak için her zaman yanınızda olan, güvenilirliğiniz için özel olarak tasarlanmış, en iyi iş arkadaşlarınızdır.

Siz siz olun güvenliğiniz için iş güvenilirliği kurallarına uyarak, alınacak tedbirleri ihmal etmeyerek kullanalım, sağlığınızı tehlikeye atmayınız.


EMNİYETLİ VE DOĞRU EL ALETİ KURALLARI

-Jet Sıva Püskürtme Küreğinizi her kullanım öncesi sprey gres yağı ile boyar gibi yağlayınız. Kullanım sonrası kolay temizleme için yağlama veya spreylemeyi unutmayınız.
-Somun/cıvata ölçüsüne uygun alet kullanınız.
-Yıpranmış ve hatalı el aletlerini kullanmayınız.
-Güvenliğinizi tehlikeye atacak bir kusur görüyorsanız imalatçıya haber veriniz. Kullanmayınız sonraki kullanıma hazır olarak bırakmak için temizlik esnasında aleti ters olarak ağız kısmını suya daldırın, tabancaya basın, hava deliklerinin açık olduğunu çıkış deliklerinden su fışkırttığını görerek teyit ediniz.
-Mutlaka çalışma şartlarınıza uygun kişisel koruma teçhizatı kullanınız.
Ürün etiketleri