Duvar Tipi Kapaklı 4 Delikli Hortumlu Sıva Püskürtme Küreği

Kapaklı tip olarak geliştirilen sıva püskürtme küreği diğer ürünleri gibi paslanmaz 304 çelikten üretilmiştir. Serpme sıva ve sulu kıvamdaki sıvalarda başarılı sonuçlar vermektedir.
Üretici: JETSIVA
1.108,80 ₺
988,13 ₺

Kapaklı tip olarak geliştirilen sıva püskürtme küreği diğer ürünleri gibi paslanmaz 304 çelikten üretilmiştir. Serpme sıva ve sulu kıvamdaki sıvalarda başarılı sonuçlar vermektedir.

Tuğla kiremit fabrikalarında fırın içi sıvaları için yapılan saman, tuz, tuğla tozu, toprak karıştırılarak elde edilen çamur sıvada hayli başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Özellikle kemerli fırın tuğla pişirme kameralarının kapı sıvalarının yapılmasında pratik ve hızlıdır.

Her yıl sonu bakımı yapılan tuğla fabrikalarının fırın sıvaları zor iştir. En az üç kişilik ekip ile kemerli fırın yapımı normal şartlarda 10 gün sürer. JET SIVA püskürtme küreği ile aynı iş 3 günde yapılabilir.


EL ALETLERİ KULLANIM KURALLARI

Çalışma sahalarında meydana gelen iş kazaları, çalışanların sakatlanmalarına hatta ölümlerine yol açtıkları gibi, büyük ölçüde işgücü ve zaman kaybına da neden olmaktadır. Bu sebeple, iş kazalarının insani boyutu da önem taşımaktadır. Güvenli çalışmanın sağlanması işletmelerin başarısında şüphesiz önemli bir faktördür. Siz kullanıcıların amacı iş kazalarına yol açabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmak ve bu kazaları önlemektir.

Gerçekleşen iş kazalarının büyük çoğunluğu çalışanların kendilerine aşırı güven duyarak dikkatsiz davranışlarda bulundurmalarından, kullandıkları ürünleri doğru ve yerinde kullanmamaktan ve kişisel koruyucu tedbir almamaktan kaynaklanmaktadır. Çalışanların kişisel koruyucu araçlarının önemini anlaması ve özellikle el aletlerini doğru ve etkin kullanımını alışkanlık haline hetirmesi, iş kazalarını en alt seviyeye indirecektir.

Jet Sıva El Aletleri, işinizi daha da kolaylaştırmak için her zaman yanınızda olan, güvenilirliğiniz için özel olarak tasarlanmış, en iyi iş arkadaşlarınızdır.

Siz siz olun güvenliğiniz için iş güvenilirliği kurallarına uyarak, alınacak tedbirleri ihmal etmeyerek kullanalım, sağlığınızı tehlikeye atmayınız.


EMNİYETLİ VE DOĞRU EL ALETİ KURALLARI

-Jet Sıva Püskürtme Küreğinizi her kullanım öncesi sprey gres yağı ile boyar gibi yağlayınız. Kullanım sonrası kolay temizleme için yağlama veya spreylemeyi unutmayınız.
-Somun/cıvata ölçüsüne uygun alet kullanınız.
-Yıpranmış ve hatalı el aletlerini kullanmayınız.
-Güvenliğinizi tehlikeye atacak bir kusur görüyorsanız imalatçıya haber veriniz. Kullanmayınız sonraki kullanıma hazır olarak bırakmak için temizlik esnasında aleti ters olarak ağız kısmını suya daldırın, tabancaya basın, hava deliklerinin açık olduğunu çıkış deliklerinden su fışkırttığını görerek teyit ediniz.
-Mutlaka çalışma şartlarınıza uygun kişisel koruma teçhizatı kullanınız.
Ürün etiketleri