Duvar Tipi 3 Delikli Hortumlu Sıva Püskürtme Küreği

3 Delikli Sıva Püskürtme Küreği, 100 litre kompresör ile çalışması için tasarlanmıştşır. 4 Delikli Duvar Tipi Sıva Püskürtme küreğine göre daha küçük kompresör ile sıva ihtiyacınıza çözüm olabilmek için üretilmiştir. 3 Delikli Duvar Sıva Püskürtme Küreği DALDIR, DOLDUR, VUR mantığı ile çalışır.
Üretici: JETSIVA
1.049,27 ₺
932,67 ₺

3 Delikli Sıva Püskürtme Küreği, 100 litre kompresör ile çalışması için tasarlanmıştşır. 
4 Delikli Duvar Tipi Sıva Püskürtme küreğine göre daha küçük kompresör ile sıva ihtiyacınıza çözüm olabilmek için üretilmiştir. 3 Delikli Duvar Sıva Püskürtme Küreği DALDIR, DOLDUR, VUR mantığı ile çalışır.
EL ALETLERİ KULLANIM KURALLARI

Çalışma sahalarında meydana gelen iş kazaları, çalışanların sakatlanmalarına hatta ölümlerine yol açtıkları gibi, büyük ölçüde işgücü ve zaman kaybına da neden olmaktadır. Bu sebeple, iş kazalarının insani boyutu da önem taşımaktadır. Güvenli çalışmanın sağlanması işletmelerin başarısında şüphesiz önemli bir faktördür. Siz kullanıcıların amacı iş kazalarına yol açabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmak ve bu kazaları önlemektir.

Gerçekleşen iş kazalarının büyük çoğunluğu çalışanların kendilerine aşırı güven duyarak dikkatsiz davranışlarda bulundurmalarından, kullandıkları ürünleri doğru ve yerinde kullanmamaktan ve kişisel koruyucu tedbir almamaktan kaynaklanmaktadır. Çalışanların kişisel koruyucu araçlarının önemini anlaması ve özellikle el aletlerini doğru ve etkin kullanımını alışkanlık haline hetirmesi, iş kazalarını en alt seviyeye indirecektir.

Jet Sıva El Aletleri, işinizi daha da kolaylaştırmak için her zaman yanınızda olan, güvenilirliğiniz için özel olarak tasarlanmış, en iyi iş arkadaşlarınızdır.

Siz siz olun güvenliğiniz için iş güvenilirliği kurallarına uyarak, alınacak tedbirleri ihmal etmeyerek kullanalım, sağlığınızı tehlikeye atmayınız.


EMNİYETLİ VE DOĞRU EL ALETİ KURALLARI

-Jet Sıva Püskürtme Küreğinizi her kullanım öncesi sprey gres yağı ile boyar gibi yağlayınız. Kullanım sonrası kolay temizleme için yağlama veya spreylemeyi unutmayınız.
-Somun/cıvata ölçüsüne uygun alet kullanınız.
-Yıpranmış ve hatalı el aletlerini kullanmayınız.
-Güvenliğinizi tehlikeye atacak bir kusur görüyorsanız imalatçıya haber veriniz. Kullanmayınız sonraki kullanıma hazır olarak bırakmak için temizlik esnasında aleti ters olarak ağız kısmını suya daldırın, tabancaya basın, hava deliklerinin açık olduğunu çıkış deliklerinden su fışkırttığını görerek teyit ediniz.
-Mutlaka çalışma şartlarınıza uygun kişisel koruma teçhizatı kullanınız.
Ürün etiketleri