4 Delikli Duvar Tipi Hortumlu Sıva Püskürtme Küreği

4 Delikli Duvar Tipi Hortumlu Sıva Püskürtme Küreği
Üretici: JETSIVA
1.049,27 ₺
932,67 ₺

Tavan Tipi Sıva Püskürtme Makinası ile tavan sıvası yapabileceğiniz gibi erişilmesi zor duvar sıvası da yapabilirsiniz. İyi karıştırarak yaptığınız harcınızı DALDIR, DOLDUR, VUR mantığıyla yapma imkânı sağlar.

Modülerdir; Kutu içeriğinde üç adet modül parça mevcuttur. Kaba alçı, ince & saten sıva modülleri ile birlikte gelir.

Tavan Tipi olarak geliştirdiğimiz sıva püskürtme küreği diğer ürünlerde olduğu gibi paslanmaz 304 malzemeden üretilmektedir.

Tuğla kiremit fabrikalarında fırın içi sıvaları için yapılan saman, tuz, tuğla tozu, toprak karıştırılarak elde edilen çamur sıvada hayli başarlı sonuçlar edle edilmektedir. Özellikle kemerli fırın tuğla pişirme kameralarının kapı sıvalarının yapılmasında pratik ve hızlıdır.

Her yıl sonu bakımı yapılan tuğla fabrikalarının fırın sıvaları zor iştir. En az üç kişilik ekip ile kemerli fırın yapımı normal şartlarda 10 gün sürer. JET SIVA püskürtme küreği ile aynı iş 3 günde yapılabilir.


EL ALETLERİ KULLANIM KURALLARI

Çalışma sahalarında meydana gelen iş kazaları, çalışanların sakatlanmalarına hatta ölümlerine yol açtıkları gibi, büyük ölçüde işgücü ve zaman kaybına da neden olmaktadır. Bu sebeple, iş kazalarının insani boyutu da önem taşımaktadır. Güvenli çalışmanın sağlanması işletmelerin başarısında şüphesiz önemli bir faktördür. Siz kullanıcıların amacı iş kazalarına yol açabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmak ve bu kazaları önlemektir.

Gerçekleşen iş kazalarının büyük çoğunluğu çalışanların kendilerine aşırı güven duyarak dikkatsiz davranışlarda bulundurmalarından, kullandıkları ürünleri doğru ve yerinde kullanmamaktan ve kişisel koruyucu tedbir almamaktan kaynaklanmaktadır. Çalışanların kişisel koruyucu araçlarının önemini anlaması ve özellikle el aletlerini doğru ve etkin kullanımını alışkanlık haline hetirmesi, iş kazalarını en alt seviyeye indirecektir.

Jet Sıva El Aletleri, işinizi daha da kolaylaştırmak için her zaman yanınızda olan, güvenilirliğiniz için özel olarak tasarlanmış, en iyi iş arkadaşlarınızdır.

Siz siz olun güvenliğiniz için iş güvenilirliği kurallarına uyarak, alınacak tedbirleri ihmal etmeyerek kullanalım, sağlığınızı tehlikeye atmayınız.


EMNİYETLİ VE DOĞRU EL ALETİ KURALLARI

-Jet Sıva Püskürtme Küreğinizi her kullanım öncesi sprey gres yağı ile boyar gibi yağlayınız. Kullanım sonrası kolay temizleme için yağlama veya spreylemeyi unutmayınız.
-Somun/cıvata ölçüsüne uygun alet kullanınız.
-Yıpranmış ve hatalı el aletlerini kullanmayınız.
-Güvenliğinizi tehlikeye atacak bir kusur görüyorsanız imalatçıya haber veriniz. Kullanmayınız sonraki kullanıma hazır olarak bırakmak için temizlik esnasında aleti ters olarak ağız kısmını suya daldırın, tabancaya basın, hava deliklerinin açık olduğunu çıkış deliklerinden su fışkırttığını görerek teyit ediniz.
-Mutlaka çalışma şartlarınıza uygun kişisel koruma teçhizatı kullanınız.


Package Included:This product JET Spray is manufactured in Turkey. Designed for use with 4 nozzles or with 3 or 2 nozzles. Includes 3 modules. (Coarse, fine, gypsum). Useful Model. Registered Trademark JET SIVA

Construction materials, sand, throws from 0,1 mm to 0,6 mm.

WHAT YOU CAN DO:

Wall plaster,

Pool - Waterfall-artificial rocks,

Cemented plaster, (closed model)

Aqueous Spray Plasters

Brick - Tile factories in the maintenance of haffman type furnaces (closed model)

Ürün etiketleri