Affiliate Kazanç Sistemi

Affiliate(Gelir Ortaklığı Pazarlama) ile farklı reklam şirketlerinin yanısıra  internet tabanlı kazanç elde etme arzusunda olan kişilere Gelir Ortaklığı Pazarlama Sistemi  ile kazanma fırsatı veriyoruz.

Gelir Ortaklığı Pazarlama , gelir ortaklarının oluşturulan web sitesi trafiği (her ziyaretçi veya müşteri) için ödüllendirildiği İnternet tabanlı bir pazarlama uygulamasıdır. Gelir ortağı iş ortaklarını, web sitelerinden bir satıcı web sitesine nitelikli potansiyel satış veya satış sağlamak için telafi etmek üzere tasarlanmış web tabanlı bir performans için ödeme programıdır.

Gelir ortakları, müşterileri sitemize yönlendiren taraflardır. Sistemimiz bu yönlendirmeleri izleyebilir, böylece mağaza yöneticisi kendilerine ödenecek komisyonu belirleyebilir. Bir üyeye bir gelir ortağı kimliği atandığında, verdikleri her sipariş de bu kimlikle etiketlenir. Kendi verdiğiniz siparişlerdede bu kazancı elde edebilirsiniz.

Sitemizde bir gelir ortağı iş ortağı bağlantısı şunun gibi görünür: www.oleley.com/?AffiliateID=NNNN(burada NNNN bir gelir ortağı kimliğidir.). Sitemizden pazarlama dostu URL adı alanını belirtebilirsiniz: www.oleley.com/?affiliate=unvan-ad-veya-baska. Bu URL, gelir ortağı ayrıntıları sayfasını ziyaret ettiğinizde görüntülenir . Gelir ortağı sitesinizden bu köprü tıklandığında sitemiz bunu algılar ve bu bağlantı üzerinden yapılan satış ödemelerinden sonra kazanç elde edersiniz. 50,00TL üzeri kazanç elde ettiğinizde içinde bulunduğunuz ayın Son günü ödeme vereceğiniz hesaba havele edilir. Ödemelerinizin birikmesini ve toplu olarak almak istediğiniz takdirde bunu istem yöneticilerimize iletiniz.Yoksa ay sonunda tüm birikimleriniz hesabınıza havele edilecektir.  Kazançlarınız hiç bir şekilde silinmez. Yıl sonu bir sonraki yıla devir eder. Böylelikle kazançlarınızda hiç bir eksilme ve azalma meydana gelmez.

Gelir Ortaklığı Pazarlama Sistemimize katılarak gelir ortağımız olarak elele birlikte büyüyebiliriz.